Welcome

WelcomeNieruchomości to portal, który pomoże Ci wyszukać idealną dla Ciebie nieruchomość.

Dysponujemy ofertami różnego rodzaju nieruchomości, pomagamy w dokonaniu trafnego wyboru, pośredniczymy między klientem a nabywcą.

dowiedz się więcej
Masz pytania dot. nieruchomości? Chętnie odpowiemy!

Szczegóły oferty

Wrocław, Pracze Odrzańskie

wroclaw biskupin

TYP OFERTY

dom, sprzedaż

RYNEK

wtórny

NUMER OFERTY

356

POWIERZCHNIA

95 m2

CENA

419 000 PLN

4 410 PLN/m2

Sprawdź możliwości finansowania

Kalkulator opłat notarialnych

Opis

Rozkładowe mieszkanie na Praczach Odrzańskich na parterze.

Oferuję do sprzedaży stylowe mieszkanie  o powierzchni 95 metrów, zlokalizowane na Praczach Odrzańskich przy ul. Brodzkiej, w pięknie odrestaurowanym spichlerzu z 1820 roku. Mieszkanie jest obecnie częścią mieszkania dwupoziomowego, które jest w trakcie dzielenia:

dolna część mieszkania – samodzielne mieszkanie o pow. 95 mkw, cena 445000 zł,

górna część mieszkania – samodzielnie mieszkanie o powierzchni 95 mkw, cena 445000 zł.

Istnieje możliwość kupienia osobno dolnej lub górnej części mieszkania. Obecnie jest przygotowany projekt podziału mieszkania dwupoziomowego na dwa odrębne mieszkania, ale faktycznie mieszkanie jeszcze nie zostało podzielone.

Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla obecnych potencjalnych kupujących jest sytuacja taka,  gdyby oba mieszkania zostały sprzedane w tym samym czasie lub  gdyby dwie zaprzyjaźnione rodziny kupiły jako osobne dwie nieruchomości, ze względu na niedokończone procedury związane z podziałem. Istnieje również możliwość kupienia mieszkania  jako całości, mieszkania dwupoziomowego za  795 000 zł.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone, rozkładowe,  energooszczędne, ze względu na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, m. in. energooszczędne promienniki produkcji szwedzkiej, marmur, trawertyn wysokiej jakości, piec kominkowy sprowadzony z Bawarii, pełniący funkcję dodatkowego ciepła. Dwie łazienki: na parterze nowoczesna kabina prysznicowa typu walk – in w impregnowanym trawertynie, a  na piętrze pokój kąpielowy z wolnostojącą wanną, w niepowtarzalnym klasycznym stylu. Wanna  wyłożona marmurem.

Mieszkanie idealne dla osoby zainteresowanej pracą w domu. Istnieje możliwość własnej  aranżacji wnętrz oraz  wydzielenia pomieszczeń zgodnie z własną koncepcją.

Cena do niewielkiej negocjacji: 445000zł

Film prezentujacy mieszkanie: https://www.youtube.com/watch?v=UqH-Q-aol9g

 

Zapraszam na prezentację:

Monika Chajęcka

Kom. 516 376 235

e-mail: monika.chajecka@welcomefinance.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorski. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

 

Galeria

Dodatkowe informacje

Forma własności własnościowe
Ilość łazienek 2
Kuchnia aneks kuchenny
Rok budowy 1820
Okolica apteka, autobus, miasto, park
Media woda, gaz, internet, okablowanie (sieć komputerowa), telefon, prąd
Odległość od centrum 12km. od centrum
Numery autobusów 101, 102,103,245

Dane do kontaktu

Pośrednik odpowiedzialny Monika Chajęcka
Adres ul. Legnicka 17/4, 53-671 Wrocław
Kontakt telefoniczny kom. 516 376 235, tel. 71/ 712 77 11
Strona internetowa www.welcomenieruchomosci.pl
Nr licencji 20223

Wyślij zapytanie o ofertę lub możliwości finansowania

Adres email (*)
Numer telefonu (*)
Wiadomość (*)
* pola wymagane

Zobacz na mapie